O nas

CHEM TRADE CENTER

Firma Chem Trade Center – zajmuje się dostawą surowców chemicznych do wielu gałęzi przemysłu. Naszą główną działalnością jest dystrybucja siarczanu miedzi w różnych gatunkach i czystościach. Współpracujemy ze znanymi i renomowanymi producentami siarczanu miedzi dzięki czemu oferujemy konkurencyjne i dogodne warunki handlowe. Zaufanie jakim obdarzyli nas dostawcy, świadczy zarówno o poziomie świadczonych przez nas usług jak również o elastycznym sposobie podejścia do klientów.

Naszą misją jest dostawa wysokiej jakości surowców i świadczenie profesjonalnych usług wspierających naszych partnerów w ich codziennej działalności biznesowej. Dzięki konsekwencji i profesjonalizmowi z sukcesem realizujemy postawione przed sobą cele dzięki czemu systematycznie zyskujemy pozycję znaczącego dostawcy surowców chemicznych i wiodącego dostawcy siarczanu miedzi.

Staramy się poszerzać naszą ofertę o coraz to nowe produkty aby kompleksowo zaopatrywać naszych partnerów. Informację o pojawiających się nowościach są umieszczane na naszej stronie dlatego zapraszamy do jej częstego odwiedzania lub innej dogodnej dla Państwa formy kontaktu w celu uzyskania stosownej informacji .

Wysoką jakość oferowanych surowców gwarantują działy kontroli dostawców, którzy posiadają wdrożone systemy jakości takie jak ISO 9001, HACCAP, GMP+, FAMI-QS, jak również współpraca z akredytowanymi laboratoriami zatrudniającymi wykwalifikowany personel które wykonują na nasze zlecenie stosowne analizy. Pozwala to uniknąć problemów  procesie produkcji, co tym samym wpływa:

  • na niski wskaźnik reklamacji,
  • ciągłość procesu produkcyjnego,
  • gwarancję jakości produktów końcowych,
  • zaufanie klientów.

Naszymi odbiorcami są zarówno duże zakłady produkcyjne jak również odbiorcy detaliczni. Dla nas każdy klient jest ważny i dlatego uważnie słuchamy jego potrzeb by potem móc skonstruować odpowiednią ofertę spełniającą maksimum jego indywidualnych potrzeb. Działamy z myślą o klientach i dla klientów.

Nieustannie pracujemy nad ciągłą poprawą świadczonych usług oraz poszukiwaniem nowych rozwiązań usprawniających działanie naszego biznesu, dlatego Państwa sugestie są tak dla nas ważne. Niezmiernie jest nam miło odkrywać razem z Państwem preferowany rodzaj współpracy lub rozwiązania konkretnego problemu często czyniąc to w sposób niestandardowy.

Jeżeli chcą Państwo sprawdzić nasz serwis – zapraszamy do kontaktu z nami, a my z przyjemnością pomożemy.